Díky schválení vlády o přesunu PSA do 3. stupně koronavirových opatření můžeme opět otevřít dopolední lekce kojenců a batolat. MUSELI JSME OVŠEM UPRAVIT PRAVIDLA PRO KONÁNÍ KONÁNÍ TĚCHTO LEKCÍ tak, abychom splnili pravidlo maximálně 10 osob v tělocvičně. Děkujeme tedy předem za Vaši ochotu s časovými přesuny. Všichni už se na vás moc těšíme. Bude s Vámi opět komunikovat naše koordinátorka Klárka prostřednictvím sms zpráv.
 
Bohužel ODPOLEDNÍ LEKCE SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY PRO DĚTI OD 3 DO 8 LET zůstávají stále POZASTAVENÉ. :-( S ohledem na naplněnost kurzů, nedokážeme dodržet omezení max. počtu 10 osob ve vnitřních prostorách, které nám určuje nové nařízení vlády.
 
O neproběhlé lekce nepřijdete, vynahradíme vám je prodloužením podzimních kurzů.
 
Doufáme, že se už brzy potkáme v tělocvičně s vámi se všemi.
Děkujeme za pochopení.
 
Tým trenérů 4gym

Novinky

HURÁÁÁ OD 7.12. 2020 OTEVÍRÁME LEKCE KOJENCŮ A BATOLAT!!!

(vloženo: 30.11.2020)

Díky schválení vlády o přesunu PSA do 3. stupně koronavirových opatření můžeme opět otevřít dopolední lekce kojenců a batolat. MUSELI JSME OVŠEM UPRAVIT PRAVIDLA PRO KONÁNÍ KONÁNÍ TĚCHTO LEKCÍ tak, abychom splnili pravidlo maximálně 10 osob v tělocvičně. Děkujeme tedy předem za Vaši ochotu s časovými přesuny. Všichni už se na vás moc těšíme. Bude […]

Archiv novinek

Podpořili nás