Díky schválení vlády o přesunu PSA do 3. stupně koronavirových opatření můžeme opět otevřít dopolední lekce kojenců a batolat. MUSELI JSME OVŠEM UPRAVIT PRAVIDLA PRO KONÁNÍ KONÁNÍ TĚCHTO LEKCÍ tak, abychom splnili pravidlo maximálně 10 osob v tělocvičně. Děkujeme tedy předem za Vaši ochotu s časovými přesuny. Všichni už se na vás moc těšíme. Bude s Vámi opět komunikovat naše koordinátorka Klárka prostřednictvím sms zpráv.
 
Bohužel ODPOLEDNÍ LEKCE SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY PRO DĚTI OD 3 DO 8 LET zůstávají stále POZASTAVENÉ. :-( S ohledem na naplněnost kurzů, nedokážeme dodržet omezení max. počtu 10 osob ve vnitřních prostorách, které nám určuje nové nařízení vlády.
 
O neproběhlé lekce nepřijdete, vynahradíme vám je prodloužením podzimních kurzů.
 
Doufáme, že se už brzy potkáme v tělocvičně s vámi se všemi.
Děkujeme za pochopení.
 
Tým trenérů 4gym

Novinky

Pozor na nová opatření!

(vloženo: 22.11.2021)

Vážení rodiče, s ohledem na nová koronavirová opatření, která platí od pondělí 22.11. 2021 Vás žádáme o dodržování podmínek vstupu osob nad 18 let do našich cvičebních prostor, a to: – dokončené očkování proti covid-19, nebo – prodělaná nemoc covid-19, přičemž od prodělání neuplynulo více než 180 dní, nebo – negativní PCR test ne starší […]

Archiv novinek

Podpořili nás