Jsme rádi, že si s Vámi konečně můžeme zacvičit live. Současná situace ale stále přináší některá omezení. Se změnami provozu cvičebních kurzů Vás seznámíme prostřednictvím emailu a na našich webových stránkách bude vyvěšený mimořádný provozní řád. Prosíme o pečlivé prostudování a dodržování všech nově nastavených pravidel. Děkujeme.
 
Z důvodu omezených trenérských kapacit jsme museli rovněž přistoupit k drobné změně v rozvrhu. Spojili jsme dopolední lekce cvičení rodičů s dětmi, a to pouze do jedné hodiny v pondělí od 9:20h.
 
Omlouváme se všem, kteří navštěvovali úterní dopolední kurz, ale bohužel není v našich silách obnovit vše na 100%. Komu se pondělní termín nehodí, jsme připraveni Vám samozřejmě lekce kompenzovat. Děkujeme za pochopení.

Novinky

HURÁÁÁ OD 7.12. 2020 OTEVÍRÁME LEKCE KOJENCŮ A BATOLAT!!!

(vloženo: 30.11.2020)

Díky schválení vlády o přesunu PSA do 3. stupně koronavirových opatření můžeme opět otevřít dopolední lekce kojenců a batolat. MUSELI JSME OVŠEM UPRAVIT PRAVIDLA PRO KONÁNÍ KONÁNÍ TĚCHTO LEKCÍ tak, abychom splnili pravidlo maximálně 10 osob v tělocvičně. Děkujeme tedy předem za Vaši ochotu s časovými přesuny. Všichni už se na vás moc těšíme. Bude […]

Archiv novinek

Podpořili nás