Jsme rádi, že si s Vámi konečně můžeme zacvičit live. Současná situace ale stále přináší některá omezení. Se změnami provozu cvičebních kurzů Vás seznámíme prostřednictvím emailu a na našich webových stránkách bude vyvěšený mimořádný provozní řád. Prosíme o pečlivé prostudování a dodržování všech nově nastavených pravidel. Děkujeme.
 
Z důvodu omezených trenérských kapacit jsme museli rovněž přistoupit k drobné změně v rozvrhu. Spojili jsme dopolední lekce cvičení rodičů s dětmi, a to pouze do jedné hodiny v pondělí od 9:20h.
 
Omlouváme se všem, kteří navštěvovali úterní dopolední kurz, ale bohužel není v našich silách obnovit vše na 100%. Komu se pondělní termín nehodí, jsme připraveni Vám samozřejmě lekce kompenzovat. Děkujeme za pochopení.

Novinky

Pozor na nová opatření!

(vloženo: 22.11.2021)

Vážení rodiče, s ohledem na nová koronavirová opatření, která platí od pondělí 22.11. 2021 Vás žádáme o dodržování podmínek vstupu osob nad 18 let do našich cvičebních prostor, a to: – dokončené očkování proti covid-19, nebo – prodělaná nemoc covid-19, přičemž od prodělání neuplynulo více než 180 dní, nebo – negativní PCR test ne starší […]

Archiv novinek

Podpořili nás