Jsme rádi, že si s Vámi konečně můžeme zacvičit live. Současná situace ale stále přináší některá omezení. Se změnami provozu cvičebních kurzů Vás seznámíme prostřednictvím emailu a na našich webových stránkách bude vyvěšený mimořádný provozní řád. Prosíme o pečlivé prostudování a dodržování všech nově nastavených pravidel. Děkujeme.
 
Z důvodu omezených trenérských kapacit jsme museli rovněž přistoupit k drobné změně v rozvrhu. Spojili jsme dopolední lekce cvičení rodičů s dětmi, a to pouze do jedné hodiny v pondělí od 9:20h.
 
Omlouváme se všem, kteří navštěvovali úterní dopolední kurz, ale bohužel není v našich silách obnovit vše na 100%. Komu se pondělní termín nehodí, jsme připraveni Vám samozřejmě lekce kompenzovat. Děkujeme za pochopení.

Novinky

MÁME PRO VÁS TERMÍNY NA PRÁZDNINOVÉ KEMPY :-)

(vloženo: 1.5.2023)

Pro děti od 4 do 8 let otevíráme přihlášky na naše tradiční prázdninové kempy, které se uskuteční v těchto termínech: 02.08. – 04.08. 2023 09.08. – 11.08. 2023 Cena: 1500 Kč zahrnuje jídlo a pití na celý den včetně teplého oběda, tématický program vedený našimi skvělými trenéry, sportovní pomůcky, výtvarné a jiné potřeby k plnění […]

Archiv novinek

Podpořili nás